خط تولید بازیافت پلاستیک به گازوئیل

خط تولید بازیافت پلاستیک به گازوئیل: به منظور کاهش بحران انرژی و آلودگی محیط زیست، یک کارخانه بازیافت پلاستیک زباله برای سوخت سوخت کارخانه تولید پیرولیز توسعه داده است. بازیافت زباله های پلاستیکی به کارخانه پیرولیز نفت سوخت از واکنش های شیمیایی حرارت بالا استفاده می کند و پلاستیک های زباله را به سوخت، کربن سیاه و گاز غیر قابل تراکم تبدیل می کند.

خط پیرولیز

پنج مرحله اصلی در فرآیند کار بازیافت زباله های پلاستیکی کارخانه پیرولیز روغن سوخت وجود دارد:

1. تغذیه خودکار به طور خودکار زباله های پلاستیکی را به داخل راکتور فشار می دهد.

2. راکتور تا دمای معینی گرم شد که در آن پلاستیک های زباله به گاز نفت تبدیل می شوند.

3. گازهای نفتی پیرولیز از طریق سیستم متراکم، بخشی از آنها در مخزن مایع شد، قسمت دیگر آنها یک بار دیگر از طریق سیستم متراکم برای افزایش بازده نفت انجام می شود.

4. از طریق گاز دم و سیستم تمیز کردن دود، گاز دودکش تمیز بود و می توان مستقیماً تخلیه کرد.

5. صبر کنید تا راکتور به زیر 40 درجه سانتیگراد خنک شود و کربن سیاه را حذف کنید.

کارخانه پیرولیز نفت کوره عمدتاً به دلیل مزایای زیر انتخاب می کنند:

1. بازیافت زباله را می توان به دست آورد، و محصولات نهایی، می تواند بحران انرژی را کاهش دهد، مانند روغن سوخت در اثر حرارت، کربن سیاه.

2. با استفاده از فولاد مخصوص دیگ بخار با ضخامت 16 میلی متر و سر فشرده سازی قوس، زباله های پلاستیکی بازیافت به کارخانه پیرولیز نفت کوره می تواند دما و فشار بالا را تحمل کند.

3. دستگاه های ایمنی از جداکننده روغن و آب، آب بندی آب، دستگاه خلاء استفاده می کنند. آنها می توانند از نفت و گاز، برگشت گاز دم جلوگیری کنند و فشار منفی را برای اطمینان از ایمنی تولید ایجاد کنند.

4. دستگاه چرخش پینیون، مستقیماً با راکتور تماس نگیرید، قدرت کمتر، انتقال حرارت کمتر، تغییر شکل آسان نیست.

به عنوان مثال PE و 10T بازیافت پلاستیک زباله به کارخانه پیرولیز نفت سوخت را در نظر بگیرید، شما می توانید حدود 9.5 تن روغن پیرولیز پلاستیکی و مزایای روزانه آن تا 4100 دلار آمریکا را دریافت کنید. درآمد عمدتا از نفت کوره، کربن سیاه و گاز قابل احتراق حاصل می شود.

برخی از کاربردهای گسترده در زندگی:

1. نفت کوره پیرولیز: عمدتا در کارخانه های فولاد، گرمایش دیگ بخار، ژنراتورهای نفت سنگین، کارخانه های سیمان استفاده می شود.

2. کربن سیاه: عمدتا برای سوزاندن توپ تحت فشار و فرز تصفیه شده استفاده می شود، پودر تصفیه شده برای لاستیک های جدید، کف لاستیکی، مواد تولید رنگدانه استفاده می شود.

3. گاز قابل احتراق: گاز قابل احتراق با استفاده مجدد سیستم از گرمایش راکتور بازیابی می شود.

اگر نیاز به دفع مقدار زیادی زباله پلاستیکی دارید یا به دنبال یک پروژه سرمایه گذاری خوب هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما یک تیم حرفه ای داریم که می تواند شما را راهنمایی کند.

       

چگونه سوخت دیزل را از ضایعات پلاستیکی تولید کنیم؟

جواب خط تولید پلاستیک به دیزل است. خطوط تولید پلاستیک به دیزل عمدتا شامل خط تولید کارخانه روغن پیرولیز و خط تولید تجهیزات تقطیر می‌باشند. و فرآیند پلاستیک به دیزل را می توان به شرح زیر توصیف کرد:

اول از همه، ما باید روغن پیرولیز پلاستیک را از طریق نیروگاه پیرولیز به دست آوریم. سپس با استفاده از کارخانه تقطیر روغن زباله، روغن پیرولیز را می توان به روغن دیزل مناسب تبدیل و تصفیه کرد. و این نوع روغن دیزل می‌تواند به طور گسترده در موتورها و ژنراتورهای با سرعت پایین مورد استفاده قرار گیرد. در مورد کارخانه‌های تقطیر روغن زباله، ما پنج مدل را به منظور پاسخگویی به تقاضای مشتریان مختلف طراحی کرده‌ایم. آن‌ها از نوع شستشو (‏BZJ – ۰۶ و BZJ – ۱۰)‏، اتوماتیک (‏BZL – ۲۵، BZL – ۵۰ و BZL۱۰۰)‏هستند. اگر چه ظرفیت پردازش آن‌ها از ۶ تن تا ۱۰۰ تن است، اما قیمت ضایعات پلاستیکی تا خط تولید گازوئیل متفاوت است. بنابراین مشتریان می‌توانند مدل مناسب را با توجه به بودجه خود انتخاب کنند. در عین حال، می‌توانیم کارخانه سفارشی را نیز برای مشتریان فراهم کنیم. ​

ویژگی‌های (خط تولید بازیافت پلاستیک به گازوئیل) خط تولید پلاستیک به گازوئیل(روغن دیزل) :

​​​​​۱. عملیات آسان: سیستم های تغذیه و تخلیه هر دو اتوماتیک هستند، که کار را برای شما بسیار راحت می کند.

۲. ایمنی: کارخانه مجهز به شیرهای ایمنی، سیستم هشدار خودکار و شیر ضد انفجار است که 100٪ ایمنی را تضمین می کند. رآکتور تقطیر کاملا مهر و موم شده و برج تقطیر نیز می‌توانند تضمین کنند که کل فرآیند بازیافت بسیار ایمن است. ​

۳. بازده بالا: آخرین تراکم کننده‌های لوله‌ای عمودی دوگانه، سطح خنک‌تر، اثر خنک کنندگی موثرتر و بازده روغن بالاتر. و نرخ بازیافت روغن می‌تواند ۸۰ تا ۹۰ درصد باشد.

۴. دوست‌دار محیط‌زیست: کندانسور لوله دودکش، خنک کردن گاز خروجی از مشعل، محافظت از پکنه و بهبود اثرات گرد و غبار زدایی. علاوه بر این، کارخانه ما از سیستم سه لایه غبار زدایی برای پاکسازی گازهای خروجی برای رسیدن به استانداردهای کنترل آلودگی اروپا استفاده می کند. در نهایت، گاز آزاد شده عاری از آلودگی است و می‌تواند به طور مستقیم به هوا تخلیه شود. ​

به عنوان یک شرکت پیشرو در امر بازیافت پلاستیک به گازوئیل، همه محصولات ما تا کنون توسط CE، ISO و غیره تایید شده‌اند.

خدمات ما:​​​​​

۱. فناوری پروژه مرتبط و مشاوره درباره هزینه.

۲. آزمایش و صدور گواهی‌نامه محصولات مرتبط.​​​​​

۳. ارتقاء محصولات، قطعات/قطعات پوشیدنی سریع/تامین کاتالیزور، آموزش تیم، اجرای عامل پروژه.

۴. پروژه های کلیدی در دست و خدمات ارزش افزوده.

برای تبدیل پلاستیک به دیزل، به دو کارخانه نیاز است. ابتدا باید ضایعات پلاستیکی را با کارخانه پیرولیز پلاستیک زباله به نفت کوره تبدیل کنید. سپس واحد تقطیر روغن پسماند می‌تواند نفت پیرولیز پلاستیک را به دیزل تبدیل کند. سپس می توان از روغن دیزل(گازوئیل) واجد شرایط را به طور مستقیم در انواع موتورها و ژنراتورهای با سرعت پایین به صورت گسترده استفاده کرد.

برج تقطیر

جزئیات مربوط به تبدیل زباله پلاستیکی به فرآیند دیزل

۱. پلاستیک زباله را در راکتور پیرولیز زباله پردازش کنید و پس از تجزیه در اثر حرارت بالا، می توانید روغن تجزیه در اثر حرارت پلاستیک ​را دریافت کنید. ۱. پلاستیک زباله را در راکتور پیرولیز زباله پردازش کنید و پس از تجزیه در اثر حرارت بالا، می توانید روغن تجزیه در اثر حرارت پلاستیک را به دست آورد.

​۲. روغن پیرولیز پلاستیکی را توسط پمپ روغن به داخل راکتور منتقل کنید. راکتور را گرم کنید، سپس نفت به گاز تبدیل می شود که از طریق برج تقطیر به سیستم خنک کننده می رود. ​

۳. سیستم خنک کننده می تواند گاز نفت را با استفاده از آب چرخشی خنک کند و گاز نفت به روغن متراکم می شود.پس از فرآیند، شستشوی قلیایی و فیلتر کردن، می توانید روغن دیزل واجد شرایط را تهیه کنید. ​ ​

۴. گاز را نمی توان متراکم کرد و برای گرم کردن رآکتور از طریق آب بند(water seal) فرستاده خواهد شد.

​​​​۵. تمام دود،بعد از سیستم گردگیری به هوا می‌رود.

             

در فرآیند پلاستیک به دیزل (خط تولید بازیافت پلاستیک به گازوئیل)، کارخانه تصفیه روغن زباله می‌تواند ذرات، مواد کلوییدی، اسید و بو را از روغن پیرولیز و روغن زباله با تصفیه و تصفیه اسیدی حذف کند.

 

دلایل اصلی محبوبیت کارخانه تبدیل پلاستیک به گازوئیل:

  1. از روش گرمایش هوای گرم استفاده می کند، بنابراین عمر مفید راکتور بیشتر است.
  2. ​کار کردن ایمن است. نیروگاه‌های ما به سیستم هشدار دهنده اتوماتیک و سوپاپ ضد انفجار مجهز شده‌اند که می‌توانند اطمینان حاصل کنند که نیروگاه در شرایط ایمن کار می‌کند.
  3. این کار هیچ آسیبی به محیط‌زیست نمی‌رساند. رآکتور تقطیر کاملا مهر و موم شده و برج تقطیر می‌توانند از نشت گاز جلوگیری کنند. علاوه بر این، سیستم سه‌لایه‌ای حذف گرد و غبار می‌تواند اطمینان حاصل کند که انتشار گاز می‌تواند به استانداردهای کنترل آلودگی اروپا برسد.
  4. نرخ بازده روغن بالاتری دارد. به عنوان مثال، با در نظر گرفتن روغن موتور، زمانی که مقدار آب کم‌تر از ۵ % باشد، نرخ بازده روغن می‌تواند به ۹۰ % برسد.
  5. کیفیت آن قابل‌اعتماد است.تمام کارخانه‌های ما گواهی CE، ISO، SGS را دارند.
  6. در مدل‌ها و روش‌های عملیاتی مختلف است.

 

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کارخانجات و خط تولید ما بدانید، مانند قیمت پلاستیک برای کارخانه دیزل و … ، لطفا با ما تماس بگیرید. ما ظرف 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد. ​

ویدئو های ما در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *