خط تولید گازوئیل از پلاستیک

چکیده:

تولید گازوئیل از پلاستیک گونی و فراوردهایی مانند نایلکس بدلیل نداشتن ترکیبات گوگردی 90 درصد کامل گازوئیل تولید می کنند در فرایند پیرولیز خط تولید گازوئیل یورو5 از پلاستیک گونی با ارائه مواد اولیه جهت تولید و تضمین خرید گازوئیل با قیمت نرخ آزاد:

 

خط تولید گازوئیل از پلاستیک
خط تولید گازوئیل از پلاستیک

 

امروزه محصولات پلاستیکی به طور گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و زباله های پلاستیکی را می توان در همه جا مشاهده کرد.

در این مورد، شرکت  دستگاه بازیافت پلاستیک زباله به نفت کوره را توسعه داده و تولید کرده است که می تواند پلاستیک های زباله را در دماهای بالا به سوخت، کربن سیاه و گازهای قابل احتراق تبدیل کند. تا اینجا می توان گفت که بازیافت زباله پلاستیکی به ماشین نفت کوره ایده آل ترین روش بازیافت پلاستیک است.

بطری های گازوئیل

بازیافت زباله های پلاستیکی به گازوئیل:

ممکن است برخی از مردم بپرسند، چگونه می توان زباله های پلاستیکی را به نفت کوره تبدیل کرد؟ چگونه به روغن تبدیل می شود؟ در مرحله بعد، بیایید نگاهی به فرآیند اصلی بازیافت پلاستیک زباله به ماشین نفت کوره بیندازیم.

1. ضایعات پلاستیکی را با دستگاه فشار خودکار داخل راکتور قرار دهید، درب تغذیه را ببندید و سیستم گرمایش زباله بازیافت پلاستیک را به ماشین نفت کوره باز کنید.

2. وقتی دما به 160 درجه سانتیگراد رسید، گاز نفت آزاد می شود. هنگامی که دما بین 200 درجه سانتیگراد تا 300 درجه سانتیگراد افزایش می یابد، بازده روغن کوره بالاترین است.

3. این گازهای نفتی وارد سیستم چگالش می شوند که بخشی از آن مایع شده و به مخزن روغن می ریزد. قسمت دیگر از طریق سیستم متراکم مایع شده تا به روغن سنگین تبدیل شود و به مخزن جریان یابد.

4. روغن سنگین حاصل از طریق دستگاه گرد و غبار و بو زدایی فیلتر می شود. دود، ذرات گرد و غبار تولید شده در حین احتراق سوخت را حذف کنید.

5. هنگامی که دمای زباله های پلاستیکی بازیافت به ماشین نفت کوره به حدود 40 درجه سانتیگراد کاهش می یابد، کربن سیاه به طور خودکار تخلیه می شود.

فرآیند کار اصلی بازیافت پلاستیک زباله به ماشین نفت کوره

با دانستن روند کار بازیافت پلاستیک زباله به ماشین نفت کوره، ممکن است علاقه بیشتری به سود داشته باشید. پس از اینکه مهندسان ما به طور دقیق یک مجموعه بازیافت زباله پلاستیکی 10T/D را روی ماشین نفت کوره آزمایش و اجرا کردند، او متوجه شد که بازیافت زباله پلاستیکی به ماشین نفت کوره می تواند حداقل 2000 دلار در روز سود خالص به دست آورد. این مزایا عمدتاً از نفت کوره و کربن سیاه تولید شده توسط بازیافت پلاستیک زباله به ماشین‌های نفت کوره ناشی می‌شود.

گازوئیل

کاربرد روغن سوخت:

1. نفت سوخت: عمدتا در کارخانه های فولاد، گرمایش دیگ بخار، ژنراتورهای نفت سنگین، کارخانه های سیمان استفاده می شود. همچنین می توان آن را با کمک کارخانه تقطیر روغن پیرولیز به روغن دیزل تصفیه کرد.

کاربرد کربن سیاه:

2. کربن سیاه: عمدتا برای سوزاندن توپ تحت فشار و فرز تصفیه شده استفاده می شود. که آرد تصفیه شده و می تواند برای لاستیک های جدید، زیره های لاستیکی، مواد تولید رنگدانه استفاده شود.

علاوه بر این، بازیافت زباله های پلاستیکی به ماشین نفت کوره دارای مزایای منحصر به فردی است:

1.16 میلی متر، صفحه دیگ فولادی ضخیم Q245R، سر فشار منحنی، می تواند دمای بالا و فشار بالا را تحمل کند.

2. فرآیند جوشکاری 3 مرحله ای منحصر به فرد، عمر طولانی تر.

3. پرکاربردترین کندانسور با بهترین عملکرد در صنعت نفت به تصویب رسید. سیستم خنک‌کننده بازیافت پلاستیک زباله به ماشین نفت کوره به سه مرحله تقسیم می‌شود تا اطمینان حاصل شود که گاز روغن پیرولیز کاملاً خنک شده و بازده روغن افزایش می‌یابد.

4. جداکننده آب، مهر و موم آب، دستگاه های خلاء و سایر وسایل ایمنی می توانند فشار منفی را برای جلوگیری از پشت آن ایجاد کنند و می توانند گاز نفت و اگزوز را تصفیه کنند.

نمونه برج تقطیر ساخته شده 
نمونه برج تقطیر ساخته شده
ساخت برج تقطیر
ساخت برج تقطیر

ویدئو های ما در آپارات

 

2 thoughts on “خط تولید گازوئیل از پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *